Team

Jacqueline Barsoumian-Tas
Directeur
ma t/m vrij
Laura Balm
Teamleider locatie de Réaumurstraat
ma, di, wo, vrij
Joanne de Waal
Zorgcoördinator
Anti-pestcoördinator
ma t/m vrij
Kai Heinsbroek-Yu
Gedragsspecialist
SVIB coach
ma t/m do
Yolanda Koevoets
Intern begeleider
ma t/m vrij
Karin Speltie
Onderbouwspecialist
Intern begeleider en pedagogische coach peuterleerplek+ Segbroek
Ambulant begeleider
ma t/m do
Linda de Wekker
Zorgcoördinator C+
do, vrij
Karin IJsenbout
Leerkracht groep 1/2
ma t/m vrij
Ralf Kapel
Leerkracht groep 3
ma t/m vrij
Katja Kloos
Collega in opleiding groep 3
ma, di, do
Sandra Veld
Leerkracht groep 4A
ma t/m vrij
Holly Janssen
Leerkracht groep 4B
ma t/m vrij
Saskia Tijssen
Leraarondersteuner onderbouw
ma t/m vrij
Felicia Eckhardt
Leraarondersteuner onder- en middenbouw
ma, di, do, vrij
Sara Abdalla
Leerkracht groep 5A
ma t/m do
Irene van Leeuwen
Leerkracht groep 5B
ma t/m vrij
Monique van Embden
Leerkracht groep 5C
ma t/m do
Katharina Verzak
Zij-instromer groep 5C
ma t/m vrij
Babiche van Wijk
Leerkracht groep 5A en 6A
Ambulant begeleider
ma, di, do, vrij
Louisa Hoenstok
Leerkracht groep 6A
ma, di, woe, vrij
Nadine Dijk
Leerkracht groep 6B
ma, do en vrij
Marieke Beintema
Leerkracht groep 6B
SVIB coach
Stagecoördinator
ma t/m do
Mariska Bordewijk
Leerkracht groep 6C
ma t/m vrij
Niels van der Wolde
Leraarondersteuner middenbouw
ma, di, do en vrij
Corine Segers
Leerkracht C+ middenbouw
Ambulant begeleider HB
ma, di, do, vrij
Saskia Adriani
Leerkracht groep C+ middenbouw
ma t/m do
Milena Hofman
Leerkracht groep 7A
Ondersteuning
di tm vrij
Victor Swellengrebel
Leerkracht groep 7A
ma, di, wo en vrij
Saida el Barzouhi
Leerkracht groep 7B
ma t/m vrij
Nancy van der Zwan
Leerkracht groep 7C
ma t/m do
Muriel Beekenkamp
Leerkracht groep 7C
Ambulant begeleider
ma t/m vrij
Jaymie Bakker
Leerkracht groep 8A
Rekencoördinator
ma t/m do
Gohar Muradjhan
Leerkracht groep 8A
Ondersteuning
wo tm vrij
Danny de Bruijn
Leerkracht groep 8B
ma, wo, do en vrij
Daan van Ballegooijen
Leerkracht groep 8B
ICT-coördinator
di, woe
Immanuel Tavenier
Leerkracht groep 8C
ma t/m do
Simone Kortekaas
Leerkracht groep 8C
vrij
Mandy Loorij
Leerkracht C+ bovenbouw
wo t/m vrij
Bram Ros
Leerkracht groep C+ BB
ma, di
Rita Biegel
Ondersteuning
di, wo, do
Monique Honig
Ondersteuning
ma, di, wo
Monic de Wilde
Conciërge locatie Aucubastraat
ma t/m vrij
Priscilla Vis
Conciërge locatie de Réamurstraat
ma t/m vrij
Bianca Huiskens
Vakleerkracht bewegingsonderwijs locatie Aucubastraat
ma t/m vrij
Jorian van Emous
Vakleerkracht bewegingsonderwijs de Réamurstraat
di t/m vrij
Elly Mos
Speltherapeut
ma t/m vrij
Mariska Versteegh
Kinder/tekentherapeut
Cultuurcoach
ma, di, wo, vrij
Rogier Burgers
Trainer Rots en Water
Ondersteuning
ma, di, do, vrij
Trix Eygenraam
Dyslexiecoach
di
Linde Verheijden
Ambulant begeleider
ma, do
Lotte Franse-de Vries
Administratie
di t/m vrij
Rene de Haas
Financiële consultatie
Loet
Coaching en begeleiding
ma t/m vrij
Diana Stoet
Pedagogisch medewerker peuterplusgroep
ma t/m do
Esmeralda Post
Pedagogisch medewerker peuterplusgroep
ma t/m do